Leden 2010

Obrázky moučníků

29. ledna 2010 v 14:12 | Ditushka |  Obráázky

No řekněte, nedostali jste chuť na něco sladkýho?..

pár kousků..

26. ledna 2010 v 11:46 | Ditushka |  ♀Móda♀

Citáty-mírně depresivní..

13. ledna 2010 v 6:26 | Ditushka |  Citáty
Proč nemůže člověk milovat toho, koho by milovat měl, ale proč miluje vždycky toho, koho milovat nesmí...?

Ty jsi zklamal, ona ti věřila. Ty jsi se smál, ona plakala. Nikdy není hrdina ten, co zklamal a opustil, ale kdo byl zklamán a odpustil! Važ si každého okamžiku, kdy jsi s osobou, kterou miluješ, protože nikdy nevíš, která chvíle je ta poslední.

Nejhorší je dát lásku někomu,kdo o ní nestojí...a nejhorší je,když to poznáte až když ztratíte někoho,kdo o ní stál...

Co je horší:Nikdy nepoznat nebo poznat a zase ztratit...

Láska začíná úsměvem, roste polibkem a končí slzou.

Potká láska přátelství a táže se ho: " Co tady děláš, když jsem tu já"? Přátelství rázem odpoví: "Utírám slzy, které ty působíš"...

Já nehněvám se na Tebe, že jsi mi srdce vzal, ale že jsi mě zradil a do očí mi lhal.

Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaťatou pěstí, teprve pak poznáš jak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!

Přátelství, láska, všechno mizí, zbude nám jen bolest, trpký lék, po létech jsme si cizí a zbylo jen pár vzpomínek.

Malé bolesti vyvádějí nás z rovnováhy, ale velké navracejí samým sobě.
Smutek jen stěží utopíš v alkoholu. Bývá totiž zatraceně dobrým plavcem.

Těžké je mlčet, když cítíš bolest.

Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná.

Kusovka č.8-smutek:(

12. ledna 2010 v 17:38 | Ditushka |  Kusowky

Smutek, samota, velké zklamání..

10. ledna 2010 v 16:54 | Ditushka |  ->Můj deníček..(pouze na vlastní nebezpečíxD)
Přepadá mě taková deprese..Jsem sama a vůbec nevim, co mam dělat..No co byste dělali vy zjistit, že někdo, koho vážně milujete a už jste byli i rozhodnuti, že přesně s ním chcete strávit zbytek života, vám celou dobu lhal? A vy jste věřili, že vás doopravdy miluje a dokázal vám to i tolika způsoby a z toho jste celý zmatení a už nevíte, co si myslet ani co dělat..Po ruce není nikdo, komu byste se mohli svěřit a kdo by vám poradil nebo jen ukonejšil, že všechno zase bude dobrý..a kdyby ne hned, tak budete muset být trpělivý a všechno překonat,abyste zase mohli žít. A když se nad tím vším zamyslíte, přemýšlíte nad ,,všemožnýma i nemožnýma věcma,, a radši byste se neviděli, protože jste byli celou dobu tak slepí, prostě zbaveni všech smyslů a řídili se jen srdcem, které vám ukazovalo cestu..Jenže teď už vám ukáže jen slepou uličku, temnou propast, nikdy nekončící moře prázdnoty. Pocity, které vás ovládají jsou smíšené, spíše nepříjemné, protože jste v životě ztratili všechno, kvůli čemu se vám chtělo dýchat...žít!

Pink fashion

10. ledna 2010 v 11:13 | Ditushka |  ♀Móda♀
Odstíny rozkvetlé azalky, fuchsie nebo bramboříku jsou v poslední době skutečně in.
Velmi dobře jdou k barvě pleti obličeje, sluší blondýnkám i brunetám.
Podle trendů byste si na tuhle módní vlnu měly zvyknout.
Růžová totiž patří nejen k letním barvám...


Grinch

10. ledna 2010 v 10:06 | Ditushka |  ->Film
Děj:
Grinch přišel na svět stejně, jako všichni Kdovíci z městečka Kdosice. Jedné chladné noci přistál ve svém parapleštníčku na prahu dvou dobromyslných sester, Růži a Kláry. Ujaly se ho s láskou, přestože už od první chvíle tušily, že se od ostatních kdosických mrňat liší. V osmi letech Grinchovi narostly vousy a chlupy, navíc nazelenalé, a jeho vrstevníci ho provázeli výsměchem snad na každém kroku. Tehdy, v předvánočním čase, opustil domov, zanevřel na všechny, odmítl slavit Vánoce, které jsou pro obyvatele Kdosic téměř posvátné, a usadil se v hluboké jeskyni, vysoko nad městem. Od té doby je už po léta pro všechny Kdovíky i Kdovinky hotovou noční můrou. Nahání jim hrůzu ,a co je ještě horší, i výčitky svědomí. Ulice městečka už zase žijí předvánočním ruchem, který násobí přípravy na oslavu jubilejní Kdoslavy. Tehdy se kurážná Cindy Lou rozhodne osobně pozvat Grinche i s jeho psem Maxem, aby se stal smíchmajstrem a usmířil se s Kdovíky. Dopadne to sice všechno úplně jinak, než si ta malá představovala, protože Grinch je pořádný svéráz a k tomu ještě se srdcem o dvě čísla menší. Teprve, když zjistil, že Vánoce nelze ukrást, protože je nelze ani koupit, doroste mu do běžné, kdovíčí velikosti... Příběh Grinche, který nerozlučně patří k americkým vánocům, je útlá knížka, kterou její autor Theodor S. Geisel sám ilustroval. Záhy po prvním vydání v roce 1937 se stala bestsellerem a tak ji filmaři již dvakrát vtiskli podobu kresleného snímku. Tohle je její první celovečerní filmové spracování.

Režie: Ron Howard
Hrají: Jim Carrey, Taylor Momsen, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Molly Shannon, Josh Ryan Evans, Clint Howard, Mindy Sterling, Jim Meskimen, Landry Allbright, Michaela Gallo, Steve Kehela, T. J. Thyne, Gavin Grazer, Q'Orianka Kilcher, Ron Howard, Tommy Karlsen, Frank Welker, Anthony Hopkins, Bryce Dallas Howard, Deep Roy, Verne Troyer

Můj názor:
Strašně moc ulítlá komedie, při níž se budete chlámat na zemi.. Je to zase film, na kterej bych čučela furt, jako hlášky nehorázný:D..Spíš bych řekla, že u filmu se víc pobaví dospělý než děti. Je to skvěle natočený film se skvělými výkony všech herců. Úžasné vyprávění děje Zdeňka Svěráka..A mimochodem lepšího herce než Jima Carreyho tam dát opravdu nemohli=)..Tááákže kdo neviděl, udělal chybu a hned jí půjde napravit;) Z mého pohledu jde o nej vánoční pohádku pro dospělé..


A nakonec hlášky z filmu:D

Grinch: Taxi? Zelený nebereš, co, ty rasisto?!
Grinch: Volal někdo?
záznamník: Počet vzkazů - nula.
Grinch: Zvláštní! Zkontroluji nahrávku.
záznamník: Jestli jenom ceknete, tak si vás najdu a stáhnu z kůže jako hada! Chcete-li mi poslat vzkaz, stiskněte hvězdičku! Píp
Grinch: Hm, no co!

Grinch: Nevím jestli za to může ta rozkošná jiskra ve tvém oku nebo ta neústupnost,kterou se dříve vyznačovalo i mé méně chlupaté já,ale přesvědčila si mě.

Grinch: To není sukně, Maxi. To je kilt...Úchyle!

Grinch: Nááádhera. Odhodil si svůj nos, protže představuje pozlátko komercionalismu, proč to nenapadlo mě. Stop, bereme, balíme, jedeme dál.

Grinch: I kdybch chtěl, tak mám moc nabitý program. 16:00 babrat se v sebelítosti, 16:30 zírat do propasti, 17:00 vyřešit hladomor (nechat si to pro sebe), 17:30 jazz gymnastika, 18:30 zvu se na večeři-to přece nemůžu odmítnout, 19:00 zápasit se sebepohrdáním..sem zadaný,možná kdybych posunul to pohrdání na devátou, tak bych stihnul lehnout si do postele, civět na strop a podávat se šílenství..Ale co si mám vzít na sebe?

Starostník: Žádný strach,cenu dostanete,ale napřed malá rodinná sešlost. Krmily vás, šatily vás, to jsou ony a už jsou tady chůvy.
Grich: Vy jste ještě naživu?..
...


Looklet-my first look

3. ledna 2010 v 14:46 | Ditushka |  ♀Móda♀

Táááág cooo?


Lubrikační gel pro lepší sex

3. ledna 2010 v 11:11 | Ditushka |  Sex,vztahy..
Patříte k těm, kteří při milování používají lubrikační gel neboli prostředky pro zvlhčení? A přemýšleli jste někdy o tom, jestli jejich časté používání nemůže být pro vás škodlivé?

Pro některé je lubrikační gel něco nadstandardního, jinému nahání strach, protože ho lidé často spojují jen s extrémními sexuálními praktikami. Jak to s lubrikačním gelem opravdu je?

Erotické recepty pro každou zeleninu

3. ledna 2010 v 11:05 | Ditushka |  Sex,vztahy..
Co vás v posteli čeká, když milý v trenýrkách ukrývá banán, okurku nebo žampion? Samá slast - pokud zvolíte tu správnou polohu! Čtěte, jak si zařídit, aby vám penis každého tvaru přichystal slušnou dávku potěšení!

Erotické recepty pro každou zeleninu

Luxus kuchyně

3. ledna 2010 v 10:56 | Ditushka |  Stavíme si bydlení..
Tak některou z těchto kuchyněk bych chtěla..V takovém moderním stylu=)