Listopad 2009

Tipy na dárky

26. listopadu 2009 v 6:32 | Ditushka |  Vánoce

Tákže Vánoce se blíží a já tady pro vás mám pár tipů na dárek..Tak vybírejte=)
Balíček pivních speciálů I. 699,- Kč
Takže tohle jsem koupila našim k Vánocům,páč oni pijou pivko takže jim to myslim udělá radost a jestli ne, tak pro ně mam ještě něco..Ale můžete to dát třeba i dědečkovi,ten taky bude mít radost;) Co se týče ceny,myslim že je pěkná, teda pokud nejste nějaký škrti nebo chudí studenti=)
Sežente ho přímo na adrese: www.darek.cz

Sedvičovač Hyundai od 272 Kč
Taky hezký dárek pro rodiče nebo třeba pro staršího sourozence, který už žije sám či s partnerem..Samozřejmě já jsem ho také koupila našim, protože je za příjemnou cenu s vyšší kvalitou a to se vyplatí..No kdyby ste se náhodou nemohli rozhodnout v jakém internetovém obchodě ho koupit, zajděte na www.heureka.cz a do vyhledávání zadejte Hyundai SM 626.PLAYBOY Hollywood
Výborný dárek (co se týče klasiky) pro tatínka, manžela či přítele.Voda po holení Playboy Hollywood krásně voní..tak že se nebudete moct od svého miláčka odtrhnout=)..V drogerii jsem ho koupila asi za 350kč..z internetu ho seženete už od 315kč,což není moc velký rozdíl, takže bych doporučila zajít radši do ňáký tý drogerie;) Určitě si vyberete asi ze čtyř možností vůně: Hollywood, Vegas, Miami, Malibu
Masáž či relaxační víkend pro dva v lázních
To se mi zdá celkem dobrý dárek pro prarodiče,kteří už nejsou nejmladší,že?takže si potřebují odpočinout nebo ulevit od bolesti zad například.Ale můžete tam poslat i rodiče=)Ovšem musíte vědět,že tam opravdu pojedou a vy nevyhodíte zbytečně tisíce.Je to finančně trochu náročnější dárek,ale za to prospěje vašim blízkým=)Taková lepší masáž stojí od 2.000kč..Mrkněte sem:www.esennce.cz
Sedací pytle
Také to není zrovna nejlevnější záležitost(ale na ty se dostane později).Sedací vak je hlavně vhodný pro teenagery,ale užijí si ho i dospělý.Cenově se pohybují okolo 2.000kč a samozřejmě víc..
Mobilní telefon
Pro sestru,bratra,přítele,přítelkyni..Komu chcete a kdo ho potřebuje můžete dát jako dárek mobilní telefon..Nemusí být ani drahý,protože teď už se vyrábějí levné telefony se špičkovými funkcemi a designem..Mohu vám doporučit pár obchodů se kterými mám zkušenost.
www.elektrosikora.cz,www.mobilecky.cz,www.megaobchod.cz,
www.hshop.cz,www.nakupuj.com
Myslím,že si vyberete


Parfém
Další na řadě jsou parfémy, které si myslím, že potěší každou ženu i dívku..Teď před Vánocemi mají všude slevy,takže vám ani takový značkový parfém nevyjde tak draho.Doporučím obchod:www.parfemy.cz,kde nejen že mají levnější parfémy než jinde,ale mají také slevy,takže určo mrkněte a vyberte..Playstation 2
Playstation 2 je určen chlapcům,ale určitě i mužům..I oni si rádi zahrajou=)..Je to vhodný dárek pro syna (mladšího i staršího) nebo třeba pro synovce.Playstation 2 seženete už od 2 363kč

Alkohol
Dává se spíš k narozkám či svátku,ale dostat zásoby na Silvestra taky není špatný=)A když už nevíte co a máte málo financí,myslím, že váš blízký se spokojí i s takovým dárkem,který určitě ,,zahřeje,, u srdíčka=)www.smartstore.cz
No a poslední co sem přidám je pouze internetová stránka,kde najdete strašnou spoustu blbostí,ale i praktických věcí..No spíš dárky pro zasmátí=)Tak se mrkněte a zjistěte,co ještě lidi nevymyslí (př. otvírák na prst,toaletní sudoku)
Bleskajda č.4-Vánoční=)

21. listopadu 2009 v 10:11 | Ditushka |  ->Bleskajdy
Tákže Vánoce jsou už za měsíc lidi..
Abych pravdu řekla, tak já to strašně žeru..
Už mam nakoupený dárky pro všechny a pořád vymejšlím další a další=)..
Těšim se na Vánoce,ale asi víc na Silvestra=) A co vy?
1) Ahojky
2) Tak jak se těšíš na Vánoce?
3) Už máš nakoupené dárky?
4) Komu kupuješ dárky?
5) Co tě na Vánocích nejvíc baví?
6) Co máš o Vánocích radši?:
pečení cukroví/ujídání cukroví
zdobení stromku/odzdobování stromku
rozbalování dárků/rozdávání dárků
Štědrý den/Vánoční svátky
7) Víš proč se vůbec Vánoce slaví?
8)Nu to už by stačilo, tak se měj papa=)

Svatopluk Čech-Nový epochální výlet pana Broučka, tentokrát do XV. Století

21. listopadu 2009 v 9:50 | Ditushka |  ->Referáty
Svatopluk Čech-Nový epochální výlet pana Broučka, tentokrát do XV. Století

Celková charakteristika
Spisovatel Svatopluk Čech nás seznamuje s dalším výletem pana Broučku-tentokrát do XV. století.

Alois Jirásek-Z Čech až na konec světa

21. listopadu 2009 v 9:46 | Ditushka |  ->Referáty
Alois Jirásek - Z Čech až na konec světa

Celková charakteristika
Václav Šašek z Biřkova vypráví vnoučatům o své cestě po Evropě, kterou podnikl, když byl ještě mladý s panem Lvem z Rožmitálu. Příběh se odehrává za doby vlády Jiřího z Poděbrad. Vypravuje o krajích a lidech, které Šašek za svou dlouhou cestu potkal.

Návrh

21. listopadu 2009 v 9:28 | Ditushka |  ->Film
Režie: Anne Fletcher
Hrají: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Denis O'Hare, Malin Akerman, Michael Nouri, Mini Anden, Betty White

Děj:
Sandra Bullock má nezáviděníhodnou pozici. Její doménou jsou romantické komedie, ale bohužel i když patří v tomhle žánru pořád mezi největší magnety na diváky, už pár let se ozývají (oprávněné) hlasy, že toho bylo dost. Každý se okouká a i když Sandra Bullock byla hvězda první velikosti, dnes už je na tenhle žánr malinko stará. A právě kvůli tomu vypadal Návrh poměrně podezřele. Její parťák Ryan Reynolds je totiž o dvanáct let mladší a z trailerů byl tenhle věkový rozdíl dost patrný. Návrh zkrátka vypadal jako k nezdaru předem odsouzený pokus o návrat k zašlé slávě, jež skončí trapně, protože věci, které jsou u pětadvacetileté herečky vtipné, můžou být u pětačtyřicetileté herečky k pláči. Na Návrh by si zkrátka ještě před pár měsíci vsadil asi málokdo, reakce kritiků i diváků ze zámoří však byly až překvapivě pozitivní. A nelhaly.
Margaret je satan v lidské podobě a dělá svým zaměstnancům ze života peklo. Teď to ale vypadá, že bude muset opustit USA a vrátit se zpátky do Kanady. Jedinou naději pro ni teď představuje asistent Andrew, jenž by si ji měl na oko vzít. Avšak jelikož jsme v romantické komedii, bude to trošku složitější. Sandra Bullock a Ryan Reynolds mají k dispozici zábavný scénář a režisérku, který ví, jak s tímhle žánrem pracovat, a výsledkem je zatraceně pohodový film, jenž něžnější půlku lidstva potěší a tu druhou rozhodně neurazí.
Můj názor:
Musím říct, že tenhle film jsem si stáhla úplně náhodou a strašně mě překvapil. Myslela jsem si, že to bude zase nějaká obyč romantika, prostě stejná jako ostatní, ale řeknu vám, že jsem se u toho rozbrečela. Je to úplně o něčem jiným a film mě moc bavil. S klidem ho doporučuji i těm, kteří ho neviděli, rozhodně to stojí za to. Ovšem není to film, který bych si musela pouštět stále dokola..Jen jednou a dost=)


Utekla jsem před sexem

12. listopadu 2009 v 10:35 | Ditushka |  Sex,vztahy..
Čím vás milenec tak vyděsil, že jste před sexem raději vzala nohy na ramena?Tady je pár zkušeností:


"Měl jistou nehodu."
"Po několika sklenkách vína jsem - ač zadaná -skončila se známým v bytě, který jsme si půjčili od jeho kamaráda. On ze sebe v mžiku shodil oblečení, vlezl do postele a toužebně mě sledoval. Ještě jsem si odskočila do koupelny a pak už jdeme na věc. Shazuji ze sebe poslední kousky prádla, když tu můj pohled sklouzne na zem, kde se povalují modré pánské slipy. Přes celou jejich zadní stranu se táhl hnědý pruh - způsobený buď střevními potížemi nositele, nebo nedostatkem toaletního papíru. Nevím, kam se v tu chvíli poděla má touha. Se slovy, že tohle svému příteli nemohu udělat, jsem zmizela. Dodnes nevím, komu ty slipy patřily, zato vím, že miluji svého čisťounkého a voňavého muže."
Daniela, 38 let, Přeštice


Nové Sb

7. listopadu 2009 v 9:30 | Ditushka |  ->Info o blogu...
Máme nové sBénko, tak se určo mrkněte na její stránku..
nemá sice blogís dlouho, ale věřim, že si tam něco najdete;)
Přezdívka: Dendulinka
Náhled stránky:
Diplomek pro moe nové SBénko;)


Krásný plesový šaty

3. listopadu 2009 v 14:22 | Ditushka |  ->Můj deníček..(pouze na vlastní nebezpečíxD)
Tak co myslíte?Jaký šatičky si vybrat na maturitní ples?


Další sorta vtípků:D

1. listopadu 2009 v 9:53 | Ditushka |  Vtipy
Jede chlap výtahem do věžáku a když dojede do posledního patra, potká tam nějakého jiného chlapa.
Ten chlap mu povídá, že tady venku mají takový proudy, který když vyskočíte, vás vrátí zpět do okna. Ten pán tomu nevěřil a ten druhý mu to teda ukázal. Vyskočil a vrátil se. Tak na to ten pán přistoupil a skočil. Chvíli padal a dole se zabil.
K tomu chlapovi přišel číšník a řekl: "Teda, Supermane. Ty jsi taková svině, když se vožereš."


Sedí smutně pán u jídla. "Proč nejíte?" - "Ztratil jsem zuby!" Druhý pán sáhne do kapsy, vytáhne hrst protéz, pán si je vyzkouší, jedna pasuje, tak si ji nechá a nají se. "Děkuji, kolik za ní chcete?" - "Nic!" - "Vy jste zubař?" - "Ne, hrobník!"

Po těžké autonehodě se na pooperačním probere chlap a zděšeně volá na doktora: "Pane doktore, pane doktore, nemůžu nahmatat nohy!" "No nedivte se, pane Kadlec, vždyť jsme Vám uřízli obě ruce!"

-Mototechna? Tady krematorium! Kolik jste včera prodali těch novejch japonskejch motorek?
-No, asi dvacet, proč?
-Dvacet, jo? Tak to se nám ještě tři flakají někde po městě...
Jde cikán a potká cikána. Hej kam des Fero? Ja du za Erzikou. A co u ni? No zasukat si. Tak to ja du s tebou.
Jdou dal a potkaji dalsiho cikana. Hej hosi, kam dete? Za Erzikou. Co u Erziky? Zasukat si. Tak to ja du s vama.
Potkavaji dalsi a dalsi az jich jde 10. Prijdou k Erzice a zatukaj. Vyleze jeji mama a pta se: Kam dete? Za Erziku. Co u Erziky? Zasukat si. Co myslite ze nase Erzika je, nejaka kurva?!!!!
Pujdes jen ty, ty a ty...

Slečna Viki si najde přítele Buba a chce si ho vzít.A tak jdou za Vikiným otcem,aby Bubo poprosil o ruku jejich dcery.Bubo se tedy zeptá a otec odpoví:"Jestli chceš moji dceru za ženu,musíš mít luxusní vilu"Bubo miluje Bubo koupí.Další den se to opakuje,ale otec odpoví:"Tentokrát musíš mít luxusní auto"Bubo miluje Bubo koupí.Otcovi to další den ještě nestačí,protože chce pro svou dceru luxus.Tak tedy řekne"Toto je poslední podmínka musíš mít třímetrovej penis"Bubo miluje Bubo zkrátí.:)

Užij si romantický sex!

1. listopadu 2009 v 9:42 | Ditushka |  Sex,vztahy..
Zhasněte světla, přitulte se k milému a nechte svá těla žhnout láskou. Známe mazlivé triky, které vás ve vztahu i v posteli ještě víc sblíží!
Reklama:

Možná si myslíte, že čím divočejší sex s partnerem pěstujete, tím lépe. Baví vás, když pod vámi hlasitě úpí péra v matraci a sousedé vám naštvaně tlučou do zdi, abyste se ztišili, protože pro váš slastný řev neslyší televizi. Nad něžným milováním v posteli ohrnujete nos a raději vymýšlíte nová a nová místa, kde byste si mohla s milencem divoce zaskotačit? Nedopřát si občas s partnerem klidný romantický sex ale může být velká chyba - něžná objetí totiž posilují lásku! Partnerští poradci upozorňují, že kdykoli se drahému díváte do očí, užíváte si nekonečné polibky a něžně milence hladíte, dáváte svým vzájemným citům obrovský dopink. Přesto se většina párů v posteli obvykle časem soustředí jenom na triky, které je co nejrychleji dovedou k orgasmu, a něhu považují za ztrátu času. Těžko ale někoho budete hluboce milovat jenom proto, že jste s ním zažila orgasmus hlavou dolů nebo mu svázala ruce svou podprsenkou! Když milenci berou sex jen jako nástroj uspokojení, odcizují se. Taky často chodíte do ložnice pro orgasmus jako do pekařství pro chleba? Dnes večer přelaďte na romantickou vlnu! Zkuste se do milého vcítit a užívejte si sex jako jedno tělo a jedna duše. Pomůžou vám tyto smyslné kroky.

Koření - Jak šňupat čokoládu?

1. listopadu 2009 v 9:27 | Ditushka |  Poučky, povídání

Báječná belgická čokoláda je proslulá po celém světě. Přijměte naše pozvání a nechejte se zasvětit do všech tajemství její výroby a konzumace.

Překrásné středověké městečko Bruggy potěší nejen milovníky historie, ale také všechny majitele vytříbených chuťových pohárků. Právě v Bruggách se totiž sofistikovanými postupy vyrábí proslulé a velejemné belgické pralinky nejrůznějších tvarů a chutí. Máte chuť na tabákové pralinky, čokoládu s chilly nebo byste raději čokoládu vdechovali? No problemo, pojeďte s námi do Brugg!