Březen 2009

New design

29. března 2009 v 10:32 | Ditushka |  ->Info o blogu...

»Totálka sem přeměnila design..Ten předchozí mě nudil..Doufam teda,že se líbí všem,kdyžtak pište do komentíků..«

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Meine Colorky=)

26. března 2009 v 7:02 | Ditushka |  ○Colorky○

>>>Nu sice sem pokročila,ale jen o slepičí krok=))<<<


Bláznivé barvičky na vaše vlásky

14. března 2009 v 9:53 | Ditushka |  ♀Móda♀

Něco takovýho bych možná prudla,ale muselo by to jít hned smejt=)


Básničky..

12. března 2009 v 12:00 | Ditushka |  Zábava

Vtípky..xD

11. března 2009 v 8:42 | Ditushka |  Drogy
Sedí medvěd u rybníka a kouří trávu.
Přijde k němu žába a říká: "Co děláš?"
"Nic, kouřím trávu. Pojď, já tě to naučím. Natáhneš si, necháš kouř v plicích a abys to vydržela, podplav rybník, na protější straně vyfoukni a uvidíš dílo.
"Žába natáhne, podplave rybník a tam je hroch.
"Co děláš žábo?"
"Ty to neznáš? Tak běž, podplav rybník a zeptej se medvěda, on ti to vysvětlí."
Hroch podplave rybník, vynoří se na druhé straně u medvěda a ten povídá: "Ty vole žábo, už vyfoukni!"Běhá si zajíc po lese, když najednou vidí jezevce, jak hulí brčko. Zajíc povídá: "Jezevče, jezevče, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví, pojď si radši se mnou zaběhat!"
Jezevec uzná, že má zajíc pravdu a tak si s ním jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají vožralýho vlka.
Zajíc povídá: "Vlku, vlku, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví, pojď si radši se mnou zaběhat!"
Vlk uzná, že má zajíc pravdu a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když najednou potkají lišku, jak šňupe koks.
Zajíc povídá: "Liško, liško, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši se mnou zaběhat!"
Liška uzná, že má zajíc pravdu a tak si s nimi jde zaběhat. Běhají, běhají, když potkají medvěda, jak fetuje toluen.
A všichni povídají: "Medvěde, medvěde, co to děláš, takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví! Pojď si radši s námi zaběhat!"
Medvěd otevře jedno oko a povídá: "Nikam nejdu! Pokaždý, když si dá zajíc éčko, tak všichni běháme po lese jak idioti!"Sloni sehnali pytlík marijánky. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden zklamaně povídá: Frajeři, jsme v prdeli, vždyť nemáme prsty. Jak si smotáme brčko? Tak poprosili ježka, ať jim ho umotá... Za půl hodinky se ježek přikutálí, vyřechtanej, nohama vzhůru a po trávě ani vidu. Ježku, ty hajzle, kde je naše tráva?! Ježek jen pootevře oči a říká: Táhněte do prdele mraky, chci se opalovat!!!!!!!!!=)

Don´t worry don´t cry smoke ganja and fly=)


2. Diplomek pro PuC_zinQu

11. března 2009 v 7:31 | Ditushka |  Diplomky




1. diplomek pro mojí novou SBénku Mar-tin-ku=)

11. března 2009 v 7:26 | Ditushka |  Diplomky


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Přehledné menu?

10. března 2009 v 15:42 | Ditushka |  ->Anketky:)

Jaká barvička..?

10. března 2009 v 15:21 | Ditushka |  ->Anketky:)

Velikonoční beránek

10. března 2009 v 14:25 | Ditushka |  Velikonoce

Tak..xD..my beránka pečeme takhle:

Jako bábovku:D
Potřebujeme:
8 vajec (domácích)
35 dkg cukru
40 dkg polohr. mouky
1 máslo
1 vanilka
1 prdopeč
Postup:
Vše smícháme a vlijeme do formy.Pečeme hodinu az hodinu a čtvrt.
Jak je to stručný, tak je to snadný..xD Dobrý je taky dát tam citronovou nebo pomerančovou kůru,má to potom krásnou vůni..Ale to my tam nedáváme..Počkat,že bych řekla mamce,ať to tenhle rok zkusíme?Joooo..Uvidíme:D
A tady jsou nějaký obrázečky,ale ne našeho..to až ho budeme péct,tak vám ho sem dám ukázat

hned bych se mu zakousla do prdelky xD ↓↓↓
Když se krásně nazdobí,je to pastva pro oči..Asi by mi bylo líto je zblajznout:)

Velikonoční přání-obrázky

10. března 2009 v 14:04 | Ditushka |  Velikonoce
Velikonoce se blíží,a tak jsem se rozhodla,že sem o nich něco dám.Tday jsou nějaké přáníčka,kdybyste chtěli někomu poslat,nebo jen obrázky pro velikonoční náladu:DA pod obrázky je ještě nějaký tip na vlastní přáníčko a stojánek na vajíčka:D..V rubrice Velikonoce jsou další zajímavý čláky tak se mrkněte..


Tipy na vlastní výrobu

Stojánek na vajíčka

Vystřihovánku podlepte barevným papírem a vystřihněte. Papír stočte do ruličky a zálepku slepte. Cípy horního okraje lehce stočte dolů tak, že je namotáte na tužku a chvíli je na ní podržíte. Aby vajíčka nepropadávala na dno, vyplňte stojánek vatou nebo krepovým papírem.

Velikonoční přání

Potřeby:
Na výrobu budete potřebovat nůžky, lepidlo, malý kousek molitanu 2 x 2 cm, na výšku asi 1 cm (použijte třeba houbičku na nádobí).
Postup:
Nejprve vystřihněte přání včetně vnitřního okénka a obrázek sluníčka, slepičky nebo vajíček. Tupou stranou nože zarýhněte střed přání a přeložte jej. Lepidlem slepte obrázek s molitanem a pak jej přilepte do středu vzniklého okénka. Zbylé obrázky můžete podlepit a použít na další přáníčka, která už vytvoříte sami.




Tradice,zvyky

10. března 2009 v 13:29 | Ditushka |  Velikonoce

Dny v týdnu

Na škaredou středu se nesmíte mračit, jinak se budete mračit každou středu v roce.
Na zelený čtvrtek musíte časně vstát a omýt se rosou - nebudete nemocní. Hospodyně musí zamést dům ještě před východem slunce a smetí odnést na křižovatku - nebudete mít v domě blechy. V Orlických horách se házel do studny chléb s medem - aby v ní byla vody celý rok. Také jidáše s medem zaručovali zdraví.
Na velký pátek se lidé chodili mýt do potoka, aby se jim vyhýbaly choroby. Někde se chlapci potápěli a snažili se ústy uchopit ze dna vody kamínek, který pak hodili levačkou za hlavu - pak je nebolely zuby. Textilníci předli pašijové nitě, těmi udělali několik stehů, které pak rodinu chránily před uhranutím a zlými duchy. Košile ušitá pašijovými nitěmi chránila před bleskem. Nesmělo se prát prádlo, nesmělo se pracovat v sadu, nesmělo se nic půjčovat.
Na bílou sobotu se z ohořelých dřívek udělal křížek a ten se donesl na pole, aby bylo úrodné. Někde se dávaly za trámy domu uhlíky, aby odradily požár. Doma se uklízelo, bílilo, pekly se mazance a beránci, pletly pomlázky, zdobila vajíčka.
Na boží hod velikonoční dostala každá návštěva kousek posvěceného jídla, trochu se ho dalo na pole, do studny a na zahradu - aby byla úroda, voda a dostatek ovoce.

Malování kraslic

Velikonoční kraslice je natvrdo uvařené nebo vyfouknuté, duté vejce ozdobené různými výtvarnými technikami. Slouží ženám a dívkám o Velikonocích jako odměna pro koledníka za vyšlehání pomlázkou.
Velikonoční vajíčka pro koledníky si většinou barvíme doma sami. Nejčastěji vařením v cibulových slupkách. Nahnědlá lze použít jen k barvení v cibulových slupkách, vajíčka s bílými skořápkami se pak dají uvařit v odvarech různých bylin.
Červená barva - červenou barvu kraslic získáte, když namočíte bílé vejce do odvaru ze slupek červené cibule a octa. červeného zelí nebo šťávy z červené řepy. Červenou barvu velikonočních kraslic můžete také získat pomocí šťávy z borůvek nebo bezinek
Tmavě zelená barva - tmavě zelené barvy docílíte pomocí odvaru z mladého žita, vody ze špenátu, odvaru z olšové kůry nebo odvaru z kopřiv.
Světle zelená barva - světle zelenou barvu velikonočních kraslic vykouzlíte pomocí odvaru z lipového květu, kmínu nebo šafránu.
Žlutá barva - Pro získání žluté přírodní barvy velikonočních kraslic postačí odvar z cibulových slupek (vejce v něm ale povaříme jen krátce). Také můžeme získat žlutou barvu s pomocí odvaru z šafránu, rozdrcené bobule jalovce nebo kurkumy.
Fialová barva - Pomocí odvaru z lipového květu, kmínu, šafránu nebo černého bezu získáte velikonoční kraslice zbarvené do fialova.
Hnědá barva - odvar z cibulových slupek a čaj vám vytvoří nádherně hnědé, přírodně nabarvené velikonoční kraslice.

O Velikonocích

10. března 2009 v 13:17 | Ditushka |  Velikonoce

Velikonoce


Velikonoce či pascha (z lat. Pascha < řec. πάσχα pascha < hebr. פֶּסַח‎pesach přejití) jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista, k němuž podle křesťanské víry došlo třetího dne po jeho ukřižování, k němuž došlo kolem roku 30 či 33 v blízkosti významného židovského svátku pesach, který je památkou vysvobození Izraelitů Hospodinem z egyptského otroctví. V západní křesťanské tradici Velikonoce připadají na neděli po prvním jarním úplňku, tedy na měsíc březen či duben. Slovanský název svátku, Velikonoce, se vztahuje na "velkou noc", v níž byl Kristus vzkříšen.


Nejstarším svědectvím o slavení křesťanských Velikonoc může být zmínka v listech apoštola Pavla (kolem roku 50). Nejstaršími mimobiblickými doklady jsou pak spory 2. století o datum slavení Velikonoc a Velikonoční homilii Melitona ze Sard z 2. století. Slavení Velikonoc se tedy v církvi objevilo velmi brzy a již od počátku je významově provázáno s židovskou oslavou Pesachu, jejíž prvky dodnes v sobě nese. Ježíšovo projití smrtí a vzkříšení křesťané chápají jako naplnění starozákonního obrazu přejití Izraelitů Rudým mořem při východu z Egypta. Oslava Velikonoc tradičně trvá celých padesát dní (tzv. velikonoční doba), které vrcholí svátkem Seslání Ducha svatého (letnice). První týden Velikonoc se nazývá velikonoční oktáv.


Lidové zvyklosti spojené s Velikonocemi se pochopitelně místně liší. Vzhledem k blízkosti křesťanských Velikonoc a jarní rovnodennosti mohou mít tyto tradice původ v pohanských oslavách příchodu jara.Ovocné obrázky

10. března 2009 v 13:09 | Ditushka |  Obráázky


Z módních přehlídek 2009

10. března 2009 v 12:00 | Ditushka |  ♀Móda♀


Střih podle tvaru obličeje

10. března 2009 v 10:03 | Ditushka |  ♀Móda♀

Účesy a střihy podle tvaru obličeje


Účes by měl zvýraznit přednosti vašeho obličeje a naopak zamaskovat nedokonalosti. Máte ho kulatý, hranatý, protáhlý nebo srdcovitý?


Kulatý


Váš obličej je zhruba stejně široký jako dlouhý, máte plné tváře a kulatější bradu. Proto vám budou slušet účesy s lehce sestřihanými, ne však nadýchanými postranními partiemi.

Obličej vám opticky prodlouží také vlasy sčesané dozadu s volnými prameny kolem tváře. Chcete-li kratší sestřih, nechte si vlasy hodně prostřihat a foukejte je do výšky a směrem do obličeje, aby ho orámovaly.

Kudrnaté vlasy noste v jedné délce a delší - nebudou tak přidávat na objemu. Ofinu noste krátkou a asymetrickou.

Dokonale maskují kulatý obličej: 1. zpěvačka Geri Halliwellová 2. herečka Christina Ricci 3. módní návrhářka Stella McCartney

ZAPAMATUJTE SI:
široké a geometrické účesy a bohaté kudrliny obličej opticky zakulacují
pěšinka uprostřed zdůrazňuje tvar hlavy
hustá rovná ofina nad obočí zvýrazňuje kulatost

Hranatý


Čelo, lícní kosti a čelisti máte zhruba stejně široké. Hranatý obličej má také většinou vysoké čelo a úzkou bradu. Ideální jsou pro vás účesy, které zjemní výrazné rysy - vhodné jsou například stupňovitě sestřižené vlasy s jemnými přechody, přičemž partie u hlavy by měly být vždy o něco bohatší než jinde.

Máte-li kudrnaté či vlnité vlasy, nechte si je ostříhat tak, aby vám vlnky rámovaly obličej - úžasně to změkčí ostré partie. Pěšinku byste si měla česat na stranu, uprostřed ji můžete mít jen v případě, že jste majitelka hustých vlasů, které neplihnou. Chcete-li nosit ofinu, mějte ji delší a učesanou na stranu.

ZAPAMATUJTE SI:
příliš jednoduché a symetrické sestřihy zdůrazňují tvrdé rysy
hustá, rovně zastřižená ofina opticky zvětší široké čelo, v dlouhých rovných vlasech zastřižených do jedné délky ještě více vyniknou výrazné čelisti
vlasy uhlazené dozadu a do culíku zbytečně podtrhnou hranatý obličej
Hranatý obličej pro ně není žádná vada na kráse: 1. herečka Sandra Bullocková 2. herečka Minnie Driverová 3. dědička hotelového impéria Paris Hiltonová

Protáhlý


Máte-li vysoké čelo, dlouhou zakulacenou bradu a jemné, úzké lícní kosti, je váš obličej protáhlý. Opticky ho zkrátí a,vytvarují' stupňovitě sestřižené partie kolem obličeje, a to na úrovni očí a lícních kostí. S pěšinkou na straně nebo s rovnou delší ofinou bude obličej působit kulatější a tím i kratší. Slušet vám budou vlny a kudrliny, které obličej lehce rozšíří a odvedou pozornost od jeho tvaru.

ZAPAMATUJTE SI:
rovné vlasy zastřižené do jedné délky zeštíhlují, navíc opticky zplošťují lícní kosti
pěšinka uprostřed hlavy obličej prodlužuje a zvýrazňuje protáhlý tvar
Známé herečky s protáhlým obličejem: 1. Tori Spellingová 2. Sarah Jessica Parkerová 3. Liv Tylerová

Srdcovitý


Pozná se podle širokého čela, výrazných lícních kostí a hodně úzké, špičaté brady. Volte delší nadýchané sestřihy, které zamaskují výrazné čelo a zároveň opticky rozšíří dolní část obličeje. Slušet vám budou stupňovitě sestřihané vlasy - lehce prostřihané už od úrovně očí a bohatě kolem brady. Vhodným řešením může být i lehká trvalá, neboť kudrliny snadno přidávají na objemu. Delší asymetrická ofina odvede pozornost od nápadného čela.

ZAPAMATUJTE SI:
vlasy na temeni nečechrejte ani nevyčesávejte do výšky, jinak bude kontrast k malé špičaté bradě větší
bohatý účes v délce ke tvářím protáhne a zúží bradu
příliš krátká rovná ofina nebo vlasy sčesané dozadu ještě rozšíří čelo

Srdcovitý obličej jako přednost: 1. herečka Reese Whiterspoonová 2. herečka Scarlett Johanssonová 3. herečka Jennifer Anistonová


Plicajti na baterky

10. března 2009 v 9:43 | Ditushka |  ->Film

Plicajti na baterky->masakrrr filmík


"Jeden druhého nesnášejí ještě víc, než recidivisty."

Earl Montgomery (Martin Lawrence), nabubřelý mladík, kterého nevzali do policejní akademie, a Hank Rafferty (Steve Zahn), neoblíbený uhlazený policista, před sebou zřejmě neutečou. Potkají se během běžné dopravní zácpy, která se vymkne kontrole a při níž každý z nich stojí na opačné straně zákona. Nyní musí jako řadový ozbrojený doprovod znemožnit pašerácký obchod. Přes odpor nadporučíka Washingtona (Bill Duke) a detektiva McDuffa (Colm Feore), začínají Earl a Hank rozplétat složitý plán, který vymyslel Nash (Eric Roberts) se svými kumpány. Našim hochům se dostane do rukou nezničitelná kovová slitina v hodnotě milionů dolarů. Vymyslí plán, který je stejně potrhlý jako oni dva, přesto se zdá, že tito dva beznadějní partneři vyřeší zločin... pokud se nejdřív vzájemně nezabijí.


Kruh....

10. března 2009 v 9:36 | Ditushka |  ->Film

Kruh (The Ring)

Bojíte se v kině rádi a dáváte přednost hrůze spíše psychologicky nuancované a zvolna gradující než založené na šoku a litrech krve? Pokud ano, neměl by vás zklamat film Kruh (2002), který na základě stejnojmenné knihy japonského spisovatele Koji Suzukiho (1989) a její filmové adaptace (Ringu, 1998, r. Hideo Nakata) natočil režisér Gore Verbinski. Zmiňované předlohy jsou u nás zatím neznámé, o to bezprostředněji budeme vnímat jejich americký remake.


Hlavní hrdinka, novinářka Rachel, objasňuje záhadnou smrt své neteře Katie. Pátrání ji dovede k neznámé videokazetě, po jejímž promítnutí zazvoní telefon, v němž ženský hlas Rachel oznámí, že do sedmi dnů zemře. Hrdinka brzy pochopí, že nejde o žert a hledá oporu u svého bývalého přítele Noaha, který by měl ochránit nejen ji, ale i jejího synka Aidana. Hra s časem začíná a na jejím konci bude život, nebo smrt...


Vyprávění Kruhu je výborně rytmizováno časovým zasazením příběhu do jednoho týdne. Zatímco dny ubíhají pro hrdinku stále rychleji, ve filmu je jejich popisu věnován stále větší prostor, aby si divák mohl vychutnat kýžené strašení, které se zakládá na prolínání "světa" videonahrávky se světem vezdejším. Samotná videokazeta ze všeho nejvíce připomíná experimentální film. Tajemná žena v zrcadle a muž v okně, dlouhý žebřík vedoucí neznámo kam, holčička s vlasy sčesanými přes obličej, maják, studna a uhynulí koně na pobřeží. Realistické obrazy se občas proměňují do abstraktních vzorů zrnící obrazovky, připomínajících obrovskou masu pohybujících se lidských těl. Výjevy z videokazety mají velmi zvláštní atmosféru, která vyvolává mrazení a přitahuje současně; rozhodně patří k nejlepším částem filmu. Ve filmu Kruh zůstává mnoho motivů nedopovězeno, v čemž můžeme spatřovat i záměr, jak dát divákovi prostor k spolupřemýšlení a spoluprožitku příběhu.


Režisér Gore Verbinski (natočil komedii Hon na myš a dobrodružný snímek Mexičan) obsadil do role Rachel herečku britsko-australského původu Naomi Wattsovou, která se zapsala do širšího povědomí diváků zejména filmem Mulholland Drive (2001), kde ji režisér David Lynch naučil krásně se před kamerou bát. Její tvář s pečlivě upravenými plavými vlasy a široce otevřenýma očima je vynikajícím senzorem pro filmovou hrůzu. Bojíme-li se při sledování Kruhu i my, je to z velké části i její zásluha. Z dalších herců stojí za zmínku častý představitel bizarních postav Brian Cox v roli otce holčičky Richarda Morgana a malý David Dorfman jako Rachelin syn Aidan, schopný komunikovat se záhrobním světem. Snad právě kvůli němu se Kruhu dostalo efektního označení jako nejděsivější film od Šestého smyslu (1999).

V čem spočívá ona děsuplnost? Jistě, je zde holčička Samara, která jako jediná má klíč k mystérii Kruhu. Jsou tu vizuální efekty a působivá hudba Hanse Zimmera. Především ale působí motiv videokazety. Věci, kterou v dnešní době máme téměř všichni doba a u které by nás sotva napadlo, že může šířit zlo. V zobrazování hrůzy tedy došlo k posunu. Není už zapotřebí slizovitých monster, stačí mít propracovaný scénář a pečlivě navozovat atmosféru, jak to kdysi dělal klasik filmového hororu Alfred Hitchcock. Verbinski se k němu ostatně v několika záběrech otevřeně hlásí, např. záběrem na kruhový odtok ve sprše (narážka na Hitchcockovo nejslavnější dílo Psycho).

Kruh je inteligentně natočený film, které nenabízí nic víc než zábavu. Z toho důvodu si nemyslím, že způsobí takovou revoluci jako jeho originál, který se stal zakládajícím dílem japonského psychohororu, tzv. J-hororu. Vzhledem k věku svých hrdinů si jistě najde příznivce zejména mezi mladšími diváky, kteří pravděpodobně i lépe přijmou jeho diskutabilní závěr. Jako u jednoho z mála snímků vyzní možná lépe na televizní obrazovce než v šeru promítacího sálu.


Zdroj:kino.tiscali.cz

Kruh 2

Samara se vrátila, a to nevěstí nic dobrého! Pokračování hororu o videokazetě, která přináší smrt všem, kdo se na ni podívají.

Příběh prvního Kruhu skončil osvobozením Samařiny duše, která byla uvězněna ve studni a dělala Rachel zjišťuje, že se v městě začínají opět dít nějaké podivnosti peklo všem pomocí obyčejné videokazety. Aby člověk přežil svou sedmidenní lhůtu, musel vytvořit kopii videopásky a předat poselství dál.

Na pokračování tohoto relativně volně ukončeného hororu se vrhl tvůrce japonského originálu (i jeho pokračování) Hideo Nakata. Děj je zasazen o několik let později do malého městečka, kam se novinářka Rachel (Naomi Watts) se svým synem Aidanem (David Dorfman) přestěhovala. Znovu se tady objeví videokazeta, která začne Rachel zajímat po smrti místního studenta. Novinářka pracuje pro zdejší "obyčejné" noviny, a tak se dozví o jeho neobyčejné smrti. Tentokrát se ovšem pokusí pásku zničit, což - jak se ukáže dál - neměla dělat. Samara se nějakou zvláštní cestou (v celém příběhu není vysvětleno jak) dostane k jejímu synu Aidanovi a snaží se ho plně ovládnout. Nakonec se jí to podaří, a tak se Rachel snaží zjistit, co má proti ní dělat. Přes medium, které si z Aidana Samara udělá, zjistí, že jedinou možností je komunikovat ve spánku, aby je "zlá holčička" neslyšela. Zkouší vyhledat pomoc u Samařiny pravé matky, která je zavřena v blázinci, a nakonec je donucena pokusit se syna utopit, a tak z něj vypudit Samařina ducha. Bububu, jsem zlá Samara, tak se těšte na pěkný tóčo!" Ale příběh ještě nekončí…

Kruh 2 začíná podobně jako první díl. Takže opět uvidíme úvod do děje s dvojicí studentů a smrtící videokazetou - což velice kopíruje začátek jedničky. První půlka filmu je ovšem dobře zpracována, a tak divákovi nabízí spoustu nepřeberného množství lekavých a až mrazivých scén, ze kterých nabíhá "husákova kůže". Ale v druhé polovině film začíná na kvalitě upadat a na příliš očekávaném závěrečném rozpletení není nic, co by vás mohlo nějak nadchnout. To, že v příběhu je použito mimo prvků z kazety ještě dalších indicií (například vynikající útok jelenů na Rachelino auto nebo kufr plný Samařiných věcí, včetně podivné knihy), mi připomíná spoustu hororových "dvojek" - aby byl příběh pokračování ještě více zhuštěnější, lekavější a mystičtější. A v nebezpečí je tentokrát její syn Tím tuplem se Kruh 2 dá zařadit do seznamu filmů se špatným druhým pokračováním. Filmu nepomůže ani opětovné obsazení do hlavních rolí Naomi Wattsové a Davida Dorfmana. Tvůrci měli ubrat na přehnaném natažení příběhu a spíše se zaměřit na jeho rozuzlení, a upevnit tak zážitek.Zdroj:kfilmu.net

Můj názor:
Podle mýho je ten horor úplně ten nejstrašidelnější,kterej jsem viděla.Přiznávam se!Dostávají mě spíš psycho horory než krváky.Takže u Samary jsem se hodně bála a znovu bych se na to nepodívala...I když jsem to viděla už asi ve 12 ti letech,pořád si pamatuju ten její pohled..